Підписатися на новини

565

Як пташата до Великодня готувались.
Понеділок, 09 квітня 2012, 08:14

IMG_5218-11 квітня в Києві пташата раділи весні і зустрічі друзів.

Найменші пластуни зібрались разом щоб підготуватись до ВЕЛИ-И-И-КОГО ДНЯ – Великодня.

Лунав дитячий сміх і: «Не я б’ю – верба б’є…» і «Посаджу я грушечку…». Бо ж треба цьому всьому навчитись перед тим, як свята прийдуть.

Пташата представляли свої "зелені хатки" і запрошували друзів в гості. Треба сказати, що проекти «зелених хаток» - були дуже цікаві. Никифор і Устина зробили аплікації хаток з соломи і сухого листя, Володя – намалював хатку з двох листочків, а посередині в хатинці жила симпатична гусінь, Мирослава разом з братом Андрієм показали нам найбільшу хату, а Гнат представив найоригінальнішу квіткову хату піраміду з казковими дерев’яними дверима. Були хатки схожі на диньки і гарбузики, були хатки з чотириповерховими ліжечками, і навіть з жовтими банановими стінами.


Довго на одному місці пташата не сиділи – ходили шукати пташок, говорили про вербу і Великдень, вчились плести віночки з верби і прикрашати їх стрічками, досліджували паростки пшениці, співали з рухами веснянку. Трохи старші пташата – закотили рукави, як справжні майстри, і писали писанки в дитячій техніці – «холодним воском», а найменші - робили ватними паличками крапанки на великодніх листівках.

Також пташата тренувались перед Великодніми змаганнями і грались в кочене яєчко.  До кінця тренувань вже всі дітки зрозуміли, що яєчко треба не кидати в татусів, які фотографують, а котити по підлозі.

На кінець Любця принесла гарну глиняну макітру зі смачним печивом-пташками і навчила всіх місити тісто, ліпити, закручувати і випікати весняні булочки пташечки. Та, ще й дала всім тих пташечок зкуштувати.

Всі пригощалися, дякували один одному, попивали сік і під хрумкіт горішків та сушених фруктів дивились відео-спогади про літній табір пташат.

До нових цікавих зустрічей в дружньому колі пташат! Всім гарної Вербної Неділі і Великодня.

IMG_5159

IMG_5161IMG_5168IMG_5218IMG_5238IMG_5248
 
1joomla.ru

Joomla