Підписатися на новини

565

1-7 липня в Мигово відбувся табір "Пташаче плем'я"
П'ятниця, 19 липня 2013, 11:04

logo1-7 липня в Мигово, що на Буковині, відбувся  табір "Пташаче плем'я", в якому взяло участь 26 родин. Найменшим учасником був Лесик з Луцька, який мав 3 місяці. Тема цьогорічного табору була - індіанці (ідея - мами 4-ох пташат Альони Западнюк). Окрему програму на таборі мали новаки - старші брати і сестри пташат. 

"Найголовніше для пташачого табору - це вміння дорослих виглуплюватися перед малими", - говорила одна пластунка з "Перших Стеж" з діаспори, яка привезла в Україну ідею таких таборів. 

Це справді так. Якщо ви не відчуваєте в собі хисту стати бізоном для всього племені індіанців (а не лише для своєї дитини), або якщо ви будете піклуватися лише про свого малюка - вам не можна їхати на такий табір.

Пташата - це наймолодший улад Пласту. До пташат часто приходять дітки від народження і до 6-7 років (після того вони переходять в новацтво). Як правило, пташата - діти пластунів та членів приятелів Пласту, які пересвідчилися, яку потужну виховну дію має Пласт.

Протягом року пташата зустрічаються десь раз на місяць, а завершують рік табором - на якому присутні батьки, пташата та, частіше за все, старші діти-новаки, якщо вони ще не зовсім дорослі :) 

Пташата - це не "приводьте дітей, а ми їх будемо бавити", а спільна праця всієї родини в вихованні гармонійної особистості дитини та її всебічного розвитку

Автор статті: Саша Проляка, ПС -  мама двох пташат, заступник коменданта з програми табору "Пташаче плем'я" 2013

123

 
1joomla.ru

Joomla