Підписатися на новини

565

Пластуни взяли участь у зустрічі з Віце-прем’єр-міністром України Олександром Сичем
Четвер, 17 квітня 2014, 18:27

logo

15 квітня відбулась зустріч Віце-прем'єр-міністра України Олександра Сича із представниками громадських організацій, на якій обговорили механізми ефективної взаємодії влади та громадськості, ключові цілі та вектори розвитку гуманітарної сфери в Україні.

Представниками від НСОУ-Пласт були: виконавчий директор Пласту, голова КПС ст. пл. скоб Дмитро Колесник, СМ, голова київського осередку Пласту ст. пл. гетьм. скоб Андрій Лузан, ОЗО та член СПР Києва ст. пл. Наталія Кияк, Гр.

Слово було надано голові КПС, який озвучив необхідність звернути увагу влади на патріотичне і громадянське виховання дітей та молоді.

Також Дмитро Колесник заявив, що вдосконалена державна концепція має передбачати практичне втілення через відповідні програми в першу чергу Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та Міністерства оборони України. Пласт готовий допомогти своєю виховною системою, яка може бути більше інтегрована у загальнодержавну. Запит на ефективну виховну систему в українському суспільстві зараз високий, як ніколи.

Також в ході зустрічі Віце-прем'єр-міністру було передано лист від імені Станичної Пластової Старшини Києва з проханням у сприяннi влади в діяльності пластової організації та виділення приміщення для щотижневих занять у м.Київ.

12 

Автор допису: Референтура інформації станиці Київ

 
1joomla.ru

Joomla